לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

אפשרויות לינה בפרייבורג

אפשרויות לינה בפרייבורג

מידע על אפשרויות לינה בפרייבורג

בסמוך למשולש הגבולות של גרמניה, שוויץ וצרפת שוכנת העיר פרייבורג (העיר החופשית) שהיא בירת היער השחור. פרייבורג היא העיר החמה והשמשית ביותר בגרמניה ומהווה מוקד משיכה למאות אלפי תיירים בשנה. העיר שהוקמה במאה ה-12 כאזור סחר חופשי נחשבת אחת הערים העתיקות והיפות בגרמניה והיא מהווה מרכז תרבותי אזורי. עם בתי קפה, פאבים, מסעדות, חנויות ומופעי תרבות פרייבורג היא יעד מועדף ללינה עבור מטיילים רבים באזור היער השחור. ומכאן מגוון פתרונות הלינה הזמינים בפרייבורג כגון מלונות, צימרים ודירות נופש.

מיקום אטרקטיבי

פרייבורג היא בירת היער השחור ומכך היא מהווה יעד מועדף כבסיס ליציאה לטיולים ביער השחור. אולם האטרקטיביות של פרייבורג אינה מסתכמת בכך והיא עצמה מהווה יעד מעניין בפני עצמו. עם נופי הרים, כנסיה גותית, עיר עתיקה יפיפייה, מסעדות, בתי קפה, פאבים ותעלות מים קטנות המרשתות את העיר. פרייבורג מהווה יעד תיירותי ממעלה ראשונה. 

אטרקציות מרכזיות בפיירבורג

הקתדרלה הגותית במרכז העיר העתיקה היא המבנה הבולט ביותר בפרייבורג. הקתדרלה אשר נבנתה בימי הביניים מתנשאת לגובה 116 מ"ר וניתן לצפות מהמגדל שלה בהרים והנוף הסובבים את העיר. בעיר העתיקה פועל שוק מלא חיים. לאורך רחובות העיר ניתן ליהנות מתעלות מים המקררות את העיר במהלך הקיץ החם. בנוסף למוזיאונים ובניינים היסטוריים רבים פרייבורג מציעה מגוון פעילויות לשעות הפנאי כולל ספא מעיינות, מתקני ספורט, שבילי הליכה ונסיעה על אופניים.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות