לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

קונסטנץ ואגם קונסטנץ (Konstanz)

מידע על ערים וכפרים ביער השחור

קונסטנץ ואגם קונסטנץ (Konstanz)

העיירה הציורית קונסטנץ אולי לא היתה בעלת חשיבות מרובה אם לא היתה שוכנת למרגלות אגם קונסטנץ, האגם בו נפגשות שלוש המדינות, גרמניה, אוסטריה ושוויץ.

האגם המוכר גם בשם אגם בודן הוא האגם הגדול בגרמניה, כשהעיירות מהצד הגרמני שבו, ביניהן קונסטנץ, דואגות לשמר את האופי הימי ביניים שלו, את הסמטאות הציוריות והמבנים הישנים, ומבלי לתת לעידן החדש להשפיע על המראה החלומי המיושן.

ניתן להקיף את האגם באמצעות רכיבה על אופניים ולעבור מסביב שלוש המדינות, או לשוט בו במעבורת או סירה. אם תבחרו באפשרות הזו, תזכו לבקר באיים לינדאו ומאיינאו, ותפליגו דרומה לכיוון שווייץ או מזרחה לכיוון אוסטריה.

בקיץ יש מעבורת מיוחדת ששטה בין אתרי התיירות, החל מהעיר קונסטנץ דרך האיים ועד לערים ברגנץ באוסטריה ורורשך בשווייץ.

קונסטנץ ואגם קונסטנץ

האי מאיינאו מוכר יותר בשם אי הפרחים. יש בו טירה שנבנתה במאה השמונה עשרה וסביבה גן בוטני עוצר נשימה בחודשי הקיץ הגן הוא בשיא פריחתו והצבעים, הריחות והמראות הם פשוט משכרים ולא ניתן לשבוע מהם. כל שטח האי מכוסה בשטיח של פרחים ססגוניים, שחלקם מעוצבים כציורים או פסלים, כמו גם צמחייה שמעוצבת בצורת מפת הגם והכפרים שמסביב לו.

בנוסף למראות הקסומים מתקיימות בכל יום ראשון הופעות של מוסיקה קלאסית וקאמרית.

בצד השוויצרי, בחלקו הדרומי של האגם, מצויה העיר סנט גאלן, בתוך עמק צר ובגובה של שבע מאות מטרים מעל פני הים. מסביב לה, להשלמת התמונה היפה, פזורות פסגות מושלגות. מומלץ לבקר בקתדרלה הגדולה בעיר, שבה שמורים ספרים עתיקים שהעתיקו נזירים במאה התשיעית והם מוצגים במקום.

עוד תמצאו בסנט גאלן מדרחוב בחלק העתיק של העיר, שייתן לכם מושג כיצד נראתה העיר לפני חמש מאות שנה, תודות לשימור המצוין שנעשה בעיר, מבלי לפגוע במראה המקורי שלה.

בחלק האוסטרי תיהנו מהעיר ברגנץ, שמצידה האחד מצוי אגם קונסטנץ ואילו מצידה השני מצוי נהר הריין. המיקום המושלם הפך את המקום לעיירת נופש פופולרית שהיתה חביבה על האצולה במאה התשע עשרה.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות