לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

נופש בהולנד למשפחות

נופש בהולנד למשפחות

נופש בהולנד למשפחות – כל הסיבות לבלות בהולנד

נופש בהולנד למשפחות

הולנד היא מדינה אירופאית אשר שטחה קטן יחסית. כ-25% אחוז משטחה הוא תחת המים ואחד המראות המסמלים אותה הוא מראה טחנות הרוח. המדינה נוחה לטיול, היא שטוחה ועל כן ניתן לראות שבילי אופניים רבים והיא מתאימה לטיול נינוח עם הילדים. לצאת אל הולנד עם ילדים יכול להיות פשוט מאד. כל שצריך הוא לבצע תכנון מקדים, להשאיר מקום לספונטניות ולצאת לדרך.

נופש בהולנד למשפחות – לא רק טיול כוכב

משפחות רבות אשר יוצאות לחופשה באירופה מתרכזות בטיולי כוכב. לטיול כוכב יש יתרון בולט והוא שאין צורך להתארגן בכל יום מחדש כדי לעבור למקום אחר. טיול זה טוב בעיקר במדינות גדולות כאשר הכוונה היא להתמקד בטיול באזור ספציפי. במקרה של הולנד, כיוון שהיא לא מדינה גדולה, הטיול לא חייב להיות כוכב. אפשר לעשות נופש בהולנד למשפחות ולעבור בין האזורים השונים והיפיפיים שבמדינה.

שלל אטרקציות לכל המשפחה

הולנד שופעת בפארקים המהווים אטרקציה לכל המשפחה, חלקם פארקים של שעשועים ובהם: לינהוף, וואליבי, אפטלינג, ודאונרל. הפארק האתגרי, פאן פורסט, מתאים לאוהבי אקסטרים. כמו כן בהולנד שפע של מוזיאונים המתאימים גם לילדים וגם טחנות הרוח הרבות שפרוסות בה יכולות להוות אטרקציה עבור הילדים.

כפרי נופש בהולנד

קל למצוא כפר נופש בהולנד למשפחות. הכפרים השונים ידידותיים מאד ונוחים ללינה. נקודה זו חשובה מאד למשפחות אשר מטיילות. מקום לינה ידידותי ונוח לשימוש יכול להפוך את הטיול לנעים וקליל. במהלך הטיול, ניתן לעבור בין כפרי נופש בהולנד ואין צורך להתרכז רק במקום לינה אחד.

טיולי אופניים ברחבי הולנד

הולנד היא מדינה שטוחה ויש לאורכה ולרוחבה שבילי אופניים רבים. נופש בהולנד למשפחות יכול להיות חווייתי מאד על האופניים. קל מאד לשכור אופניים לטיול או לתקופה ואפשר למצוא אופניים למבוגרים, לילדים וכן אופניים בהם מבוגר יכול להרכיב ילד קטן. שבילי האופניים הם דרך נפלאה ליהנות מהמדינה ומהטיול. את הרכיבה אפשר לעשות בתוך הערים, בהן לא כדאי להיכנס עם מכוניות גדולות ואפשר לרכב מחוץ להן.

שייט באזורים שונים של הולנד

הולנד היא מדינה אשר רבע משטחה נמצא תחת המים. על כן היא מצאה פתרונות כיצד להתמודד עם המים והפכה מקומות אשר במקור לא היו מיועדים לבנייה ומגורים, למקומות שבני אדם גרים ועובדים בהם. בערים רבות ישנן תעלות וישנם נהרות בהם ניתן לשוט. חוויה זו מתאימה לכל המשפחה וילדים ומבוגרים מוצאים כי הפעולה נותנת להם שלווה.

המלצות לנופש מהנה בהולנד למשפחותנופש בהולנד למשפחות שאוהבות רוגע

הנופים הפסטורליים של הולנד, עם נוף ירוק שטוח והמון טחנות רוח, מתאימים למשפחות אשר אוהבות ליהנות מחופשה נינוחה. גם נסיעה ברכב בין היעדים השונים היא חוויה למשפחות הנופשות בהולנד ובוודאי שכניסה לשפע הפעילויות, המוזיאונים והפארקים משתלבים בחופשה וחלקם גם נמצאים בתוך שטח ירקרק ונעים לעין.

תכנון נופש בהולנד למשפחות

נראה כי היום קל מאד לתכנן חופשה בחו"ל. האינטרנט מהווה מקור מידע מצוין עבור המתכננים וקל מאד לראות אילו אטרקציות ישנן בהולנד ואילו מהן מתאימות עבור נופש בהולנד למשפחות. עם זאת, ישנו יתרון להתייעצות עם גורמים אשר מכירים היטב את עולם התיירות ואת הולנד בפרט. יחד עם איש מקצוע אפשר לבחור את היעדים השונים להגיע אליהם, לבחור כפר נופש בהולנד לשהות בו (או מספר כפרים) ואף לרכוש כרטיסים לאטרקציות השונות.
רכישה מוקדמת של כרטיסים למקומות השונים יכולה לחסוך כסף וזמן של עמידה בתור. עבור משפחות שבאות לנפוש, חיסכון הזמן לעמידה בתור בכניסה לאטרקציות השונות, יכולה להיות משמעותית. ברכישת חבילות נופש להולנד יש לשים לב מה הן כוללות כיוון שחלקן כוללות לא רק טיסה אלא גם מקומות לינה, רכב ואף כרטיסי כניסה למקומות שונים מעניינים.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות