לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

כפר נופש בהולנד למשפחות

כפר נופש בהולנד למשפחות

כפר נופש בהולנד למשפחותכפר נופש בהולנד למשפחות – חוויה לכל המשפחה

הולנד היא מדינה נפלאה לטיול משפחתי. היא מדינה צפופה מבחינת אוכלוסייה, אך הדבר לא מורגש במהלך הטיול. הנהיגה ברכב נוחה כל עוד היא מתקיימת מחוץ לערים כאשר בתוכן ניתן לשכור אופניים ולנסוע בבטחה בשבילים הרבים המיועדים לכך. הטיסה אל הולנד אורכת כשעה וחצי כששדה התעופה נמצא במרחק של כ-20 דקות נסיעה ברכבת מעיר הבירה אמסטרדם. נופש משפחתי בהולנד דורש רק תכנון מקדים ויציאה לדרך.

טיסה, רכב ולינה

ישנם שלושה דברים אשר יש לדאוג להם מבעוד מועד: טיסה, השכרת רכב ובחירת מקום לינה. לא מומלץ להשאיר את השכרת הרכב או דאגה למקום הלינה לאחר ההגעה כיוון שאלו יכולים להיות מלאים ולא יינתן לכם שירות. השכרת הרכב יכול להתבצע בקלות מהארץ וניתן לאסוף אותו גם בשדה התעופה, לפי בחירתכם. מבחינת לינה, רצוי לבחור באופציה של כפר נופש בהולנד למשפחות.

כפרי הנופש בהולנד בנויים בהתאמה למשפחות. מדובר במתחם אחד אשר בו מספר מקומות לינה (אלו יכולים להיראות בצורה שונה) וכל משפחה יכולה ליהנות מכל הדרוש לה. בבחירת הכפר יש לבדוק את מספר החדרים במקום, אם ישנו מטבחון ואילו מתקנים (משותפים ולא משותפים) יעמדו לרשותכם בעת השהות.

מתקנים שונים שיכולים להיות בתוך כפר נופש בהולנד למשפחות

כל כפר נופש בהולנד למשפחות מציע חוויה שונה. ישנם כפרים אשר נמצאים ממש בתוך פארק שעשועים, כמו בפארק השעשועים והמים, דאונרל. בפארק זה ישנם מתקנים המתאימים לילדים קטנים ולגדולים ואפשר לשכור בו מקום לינה ולישון בקמפינג או בבית המלון במקום. גם לפארק אפלינג יש כפר נופש אשר ממוקם כ-10 דקות הליכה ממנו ובו מבני קוטג'ים מאובזרים.

מעבר לכך שאפשר לצפות מכך שבכפר הנופש למשפחות יהיה מבנה מסודר עם מטבחון, ישנם פארקים בהם יש מתקני שעשועים בחוץ כך שהילדים יוכלו לשחק בזמן ההתארגנות או בכל זמן אחר. פארקים אחרים מכילים בריכה לשימוש הנופשים וישנם כפרי נופש בהם אפשר למצוא גם מינימרקט לקניות בסיסיות (קניות אלו יכולות לחסוך זמן ישיבה במסעדה בחוץ וכמובן בתקציב) ומסעדות.

בחירת הכפר המתאים עבורכם

כפר נופש בהולנד למשפחות יכול להציע לכם כל טוב. כיוון שהאפשרויות רבות, מומלץ לבחון את מקום הלינה בו תשהו בהתחשב בנקודות הבאות:

  • זמן השהות במקום – שלא כמו מקומות רבים באירופה, במקרה של הולנד אפשר לטייל גם שלא בטיול כוכב. לכן, זמן השהות שלכם ישפיע על ההחלטה של הכפר בו תרצו להיות. ככל שתהיו באותו כפר הנופש בהולנד יותר זמן כך בוודאי תרצו שיהיו בו יותר מתקנים.
  • מתקנים שחשובים לכם – יכול להיות שחשוב לכם למצוא כפר נופש בהולנד למשפחות אשר יש בו מתקנים מסוימים. אם חשוב לכם למשל לעשות כביסה במהלך הטיול או אם חשוב לכם במקום יהיה מינימרקט, עליכם למצוא כפר שמעמיד את אלו לרשותכם.
  • תקציב – מומלץ לחשוב על התקציב עוד לפני החיפוש אחר כפר הנופש. בהולנד תוכלו למצוא שלל כפרי נופש ובשלל תקציבים. פעמים רבות ישנו קשר בין המתקנים שבמקום וקרבתו לאטרקציות שונות לבין המחיר.
  • קרבה לאטרקציות – במיוחד בטיול עם ילדים, רצוי שהנסיעות בין היעדים השונים לא יהיו רחוקים מדי. על כן, כדאי לבדוק כי כפר הנופש בו תשהו קרוב למקומות אחרים שתרצו להגיע אליהם.
  • גיל הילדים – המטרה בטיול משפחות הוא לגרום לכל המשפחה ליהנות וכפר הנופש בהולנד יוכל להשפיע על ההנאה שלכם מהטיול. בבחינת המתקנים השונים שיש במקום תוכלו לראות אם הוא מתאים לגיל הילדים שלכם ואם יהיה להם מה לעשות במקום.

המלצה על כפר נופש למשפחות בהולנד

אפשרויות לינה נוספות בהולנד

כפר נופש בהולנד למשפחות יכול להיות המקום המושלם לשהות בו אך מעבר לכפרים השונים ישנם עוד אפשרויות לינה אשר עומדות לרשותכם. אתם יכולים לשהות בהולנד במלונות, אך אם אתם מתכננים טיול עם הילדים תצטרכו למצוא חדרים גדולים או להזמין שני חדרים בכל יעד. בנוסף, אם אתם חובבי לינות בטבע, תוכלו למצוא מקומות לעשות קמפינג ואפשרות נוספת שעומדת לרשותכם היא נסיעה ולינה בקרוואן.

ישנם כפרי נופש בהולנד אשר מיועדים לקרוואנים והם מספקים חשמל, מים ושירותים נוספים שהופכים את החוויה לנוחה במיוחד.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות