לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

כפר נופש באוסטריה

כפר נופש באוסטריה

אוסטריה, הפכה בשנים האחרונות ליעד טיול עבור זוגות ומשפחות ולא במקרה. באוסטריה אפשר למצוא מגוון כפרי נופש שהפכו ליעדים פופולאריים לטיולים, מציעים נופים קסומים של עיירות ציוריות, שלל גבעות ירוקות ומקורות מים של אגמים ומפלים. חופשה באוסטריה היא חופשה מושלמת עבור זוגות או משפחות והיא מתאימה לאלו המבקשים לצאת לטיול קליל ואלו אשר מחפשים מסלולי טבע המתאימים למיטבי לכת.

כפר נופש באוסטריה מציע שלל פעילויות לכל המשפחה. לצד נוף קסום וטבע שאפשר פשוט ליהנות ממנו לאורך כל ימות השנה, ישנן אטרקציות הכוללות את העיר העתיקה, מבצר העיר, גני מיראבל, מוזיאון הבארוק, ביתו של מוצארט, רכבלים העולים אל הפסגות הגבוהות, שלל עיירות קטנות שכיף לבקר בהן, מערות קרח ועוד.

מה אפשר לעשות במהלך הטיול

אוסטריה מציע לך מגוון רחב של אפשרויות טיול וההחלטה כיצד לטייל תלויה בך, במשפחתך ובהעדפות שלכם. בין היתר אלו האפשרויות העומדות לרשותך בתכנון הטיול:

  • טיול כוכב – טיול כוכב הוא טיול בו לנים במקום אחד ובכל פעם יוצאים לטיול במקום אחר. לינה בתוך כפר נופש באוסטריה יכולה להיות מושלמת לחופשה עם ילדים ולחופשה שאינה דורשת התארגנות בכל פעם שעוברים ממקום למקום.
  • טיול בין עיירות ציוריות – העיירות הקסומות מספקות חוויה מהנה, מיוחדת ומציגות את הנוף האירופאי הציורי.
  • שלל מפלים ואגמים – לאוהבי המים, מכפר הנופש באוסטריה אפשר להגיע למגוון יעדים הכוללים אגמים ומפלים. ביעדים השונים אפשר לעצור לפיקניק או פשוט לטייל ברוגע באזור.
  • טיולים למיטיבי לכת – באוסטריה ישנם שלל מסלולי טיול בטבע אשר מתאימים לאוהבי אתגר ההליכה. עבור זוגות ומשפחות שהטיול הוא חלק משגרת חייהם, ישנם שלל מסלולים מרהיבים שכדאי לצאת אליהם.
  • מגוון אטרקציות – אוסטריה מאפשרת למטיילים ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות, כולל פארק חבלים, מגלשות הרים ועוד.

כפר נופש באוסטריה או טיול ליער השחור

יכול להיות שיש לך דילמה אם לצאת לנופש באוסטריה או אם לחפש אחר טיסות ליער השחור. שני היעדים האירופאיים מציעים לך חוויה מרגשת ולכן ייתכן וכל בחירה תהיה טובה עבורך. אפשר להגיד כי ההבדלים בין אוסטריה ובין טיול מאורגן ליער השחור נמצאים בפרטים הקטנים.

כפר נופש באוסטריה יכול להיות יעד מצוין לזוגות ומשפחות. הטיול מאפשר הגעה לאטרקציות מגוונות ובהן:  פארק מים גדול, פארק חבלים לאוהבי פעילויות האקסטרים, גן חיות הכולל חיות הנמצאות בסכנת הכחדה ומגלשות ההרים הארוכות באירופה, באורך של 3.5 ק"מ. בנוסף, באוסטריה אפשר ליהנות ממרחצאות, שלל מוזיאונים, מפלים, אגמים ועוד.

היער השחור מושך אליו משפחות רבות מדי שנה והוא יעד אשר עם השנים הופך ליותר ויותר פופולארי. בין האטרקציות המוצעות ברחבי היער השחור קיימות העיירות הציוריות, מסלולי הטבע המהנים וכן פארק אירופה, פארק חבלים ועוד מגוון אטרקציות.

הדרך הנכונה לתכנן את החופשה שלך

הדרך הנכונה לתכנן את הטיול מתחילה בהחלטה לאיזה יעד להגיע. כפר נופש באוסטריה יכול להיות יעד מושלם, בין אם לטיול יוצאת כל המשפחה או אם התכנון הוא טיול זוגי המשלב טבע ואטרקציות. לאחר הקביעה לצאת אל אוסטריה, זה הזמן לבחור את כפר הנופש המתאים עבורך, לבחון אלו פעילויות יש בסביבתו ולקבוע כיצד לטייל.

כמובן, את התכנון עצמו לא חובה לעשות לבד ואף אפשר לצאת אל הטיול בצורה מאורגנת עם חברה אשר תדאג לך לאורך כל הדרך, משלב התכנון, בחירת האטרקציות המעניינות ביותר ועד להגעה לכל יעד בזמן שנקבע לכך, בלי שיהיה עלייך לדאוג להסעה, ללוח הזמנים, אלא להנאה שלך בלבד.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות