לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

טירת נוישוונשטיין – אטרקציית חובה בטיולי משפחות באזור מינכן

מידע על ערים וכפרים ביער השחור

טירת נוישוונשטיין – אטרקציית חובה בטיולי משפחות באזור מינכן

טירת נוישוונשטיין בדרום בוואריה היא ללא ספק אחד המקומות שצולמו בתדירות הגבוהה ביותר בגרמניה, והיא האטרקציה פופולרית בטיולי משפחות ליער השחור.

הטירה החלה בבנייתה על ידי לדוויג השני שהיה מלך בוואריה באותה תקופה, בשנת 1869. הטירה נבנתה סמוך לטירה נוספת ליד הוהנשוואנגאו הנקראה "שוונשטיין" שעזר בבנייתה אביו של לוודיג המכונה "מקסימיליאן השני" בשנת 1832.

את הטירה החדשה כינה לודוויג "הוהנשוואנגאו החדשה", ורק לאחר מותו קיבל המקום את שמו הנוכחי השם המקורי של הטירה הוא "אבן הברבור", היא נקראה כך כי שלדוויג היה קטן אביו סיפר לו סיפורי עם גרמניים על אביר הברבור להונגרין אשר לדווויג העריץ אותו.

הטירה נבנתה על שרידים של טירה אחרת מימי הביניים, היתרון לכך הוא שהבסיס של הטירה כבר היה בנוי אז היה ללדוויג יותר קל לבנות אותה.

האמנים והאדריכלים היו צריכים לעבוד מאוד קשה ובקושי לישון בלילות כדי לעמוד בלוח הזמנים של לדוויג, כדי לפקח על העבודה שלהם, לדוויג ביקש שיבנו את חדר השינה שלו ראשון כדי שיוכל לפקח עליהם.

סיום הבנייה של הטירה וחנוכת הטירה קרתה בשנת 1880, והמלך עצמו עבר להתגורר בה בשנת 1884.

כיום כ-1.3 מיליון תיירים מבקרים מדי שנה בטירה והיא מהווה את אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר באירופה. ניתן לבקר בטירה 35 דקות בלבד במסגרת סיור מודרך של המקום. ישנם גם סיורים מודרכים שונים מהאחרים, המתמקדים על נושאים ספציפיים בטירה.

בחודשים יוני – אוגוסט, חודשי השיא באים לטירה כ- 6000 אנשים בכל חודש, ומי שלא מזמין כרטיס כניסה מראש, עלול לחכות כ- שעה בתור.

רכישת כרטיסי הכניסה מבוצעת רק במרכז הכרטיסים בהוהנשוואנגאו. מרגע פתחיתה של הטירה לקהל הרחב ביקרו בה מעל 90 מיליון אנשים..

רם נסיעות ותיירות מציעה לכם מגוון חבילות נופש, אפשרויות לינה, טיסות והשכרת רכב ברחבי גרמניה ובקרבת האטרקציה..

הכותב: רון מורדוב


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות