לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

טיסות לבריסל אל על

טיסות לבריסל אל על

טיסות לבריסל אל עלטיסות לבריסל אל על

בריסל, עיר הבירה של בלגיה, מושכת אליה תיירים רבים לאורך כל השנה ועם זאת היא יעד פחות נפוץ אצל הישראלים. במשך שנים רבות בריסל בפרט ובלגיה בכלל נחשבו כמקום מעבר. כלומר, אנשים עברו במדינה בדרך אל מדינה אחרת (כמו הולנד). היום, עם טיסות לבריסל אל על מגיעים ישראלים לחופשה בעיר שיכולה להציע חופשה אירופאית קלאסית מהנה.

טיסות לבריסל עם אל על

טיסות לבריסל עם אל על יוצאות לאורך כל השנה ישנו מסלול קבוע שאפשר להסתמך עליו בעת תכנון החופשה. הטיסה אורכת כחמש שעות והיא מתבצעת במטוסים מסוג 737-800. במטוסים של החברה ישנה מערכת בידור מתקדמת, VOD, סרטים וגם ילדים יכולים להעביר את הזמן בטיסה בלי להרגיש שהם נמצאים במקום סגור זמן רב.

טיסות לבריסל עם אל על מגיעים אל נמל התעופה של בלגיה אשר נמצא סמוך לבריסל, בעיר זוונטהאם. נמל תעופה זה נחשב לנוח במיוחד עבור התיירים ולמודרני. מדי שנה עוברים בו למעלה מ-15 מיליון נוסעים וממנו אפשר לקחת תחבורה ציבורית נוחה אל היעד.

הזמנת טיסות לבריסל עם אל על יכולות להתבצע מראש או ברגע האחרון. מעקב אחר עלות הכרטיסים תאפשר לכם ליהנות ממחירים זולים במיוחד ולהשאיר יותר כסף כדי להוציא בחופשה עצמה.

טיסות לבריסל אל על - יעד מושלם לחופשהטיסות לבריסל אל על בעונה הנכונה

לאורך כל השנה אפשר להגיע אל בלגיה. טיסות לבריסל אל על זמינות תמיד אך העיר עצמה פחות נעימה בעונת החורף וזאת בשל הקור. למשל, בחודש דצמבר הטמפרטורות נעות סביב 0 מעלות (הן יכולות לעלות עד 7 מעלות ולרדת מעט מתחת ל-0). ישראלים רבים ירגישו כי עונת החורף קשוחה מעט עבורם וחופשה בעונה זו מפספסת את היכולת ליהנות מהעיר.

לעומת החורף, האביב, הקיץ והסתיו יכולים להיות מושלמים למזמינים טיסות לבריסל אל על. בעונת הקיץ, שהיא מועדפת באופן כללי על רוב התיירים, אפשר לראות בעיר גם פסטיבלים וזאת מעבר להליכה נינוחה ברחובותיה ובין הגנים הנפלאים שלה.

הזמנת טיסות אל על לבריסל

הזמנה של טיסות אל על לבריסל היא פעולה פשוטה. העלויות של כרטיסי הטיסה זולות כיאה ליעדים רבים באירופה וניתן למצוא כרטיסים גם ברגע האחרון. אם הרעיון קורץ לכם, כדאי להביא בחשבון את היעד הנוכחי. בין אם התכנון שלכם הוא לצאת לחופשה זוגית ובין אם אתם רוצים לצאת לחופשה עם הילדים, טיסות לבריסל אל על יוכלו להיות דרך פשוטה וזולה לנפוש.

נקודה שכדאי להתייחס אליה היא הזמנה של החופשה כולה ולא רק של הטיסה. מעבר לחיפוש אחר טיסות אל על לבריסל יש לבצע תכנון של הטיול כולו ולהתאים אותו למי שיוצא לדרך (כי ישנו הבדל בין טיול זוגי לטיול עם הילדים).

לשם כך יש באפשרותכם ליצור קשר עם חברה שמתמחה בארגון טיולים ומכירה היטב את בריסל. החברה תוכל לאתר עבורכם טיסות אל על לבריסל וסביב תאריכי החופשה לעזור לכם לארגן את הימים השונים במהלכה.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות