לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

טיסות זולות לבריסל

טיסות זולות לבריסל

טיסות זולות לבריסלטיסות זולות לבריסל – 4 טיפים ליצירת חופשה מושלמת

אחד הדברים המאפיינים את הישראלים הוא הרצון לשלם פחות. במיוחד כאשר מדובר על טיסות אין כל סיבה לשלם הרבה. היום קל למצוא טיסות זולות לבריסל ועם זאת כדאי תמיד לעשות זאת בחוכמה. העיר בריסל היא עיר יפיפייה. היא מציעה שלל אטרקציות וכמובן, יש בה את השוקולד הבלגי המפורסם. על מנת לאפשר לכם להפוך את החופשה שלכם למושלמת, ריכזנו 4 טיפים ליצירת חופשה זולה ומהנה.

בחירת התאריך הנכון לטוס אל בריסל

נקודה ראשונה חשובה היא בחירת התאריך הנכון לטוס בו. חופשה בבריסל יכולה להיות זולה וזאת בין היתר תודות לטיסות הזולות לבריסל. אם אין לכם מגבלה מבחינת תאריכי הטיסה, תוכלו למצוא טיסות זולות במיוחד. אם אתם מוגבלים בזמנים, כנראה תאלצו לשלם יותר כסף על כרטיס טיסה בחודש דצמבר וכמובן בחופשת הקיץ ובמיוחד בחודש אוגוסט.

אם יש לכם אפשרות להזמין טיסות זולות לבריסל בחודש יולי או אפילו יוני, תוכלו לשלם על החופשה שלכם פחות. כמו כן, החופשה כולה תעלה לכם פחות אם תזמינו מקומות לינה בזמן בה העיר לא עמוסה בתיירים.

טיסות זולות לבריסל ברגע האחרון

אם החלטתם לצאת בספונטניות לחופשה, תוכלו להתחיל עם חיפוש אחר טיסות זולות  לבריסל. היתרון של הרגע האחרון יכול להיות העלות הנמוכה של הטיסה. החיסרון יכול להיות שפשוט לא תמצאו מקום בטיסה או לחילופין, יכול להיות שמסיבות שונות העלות תהיה גבוהה.

במידה ויש לכם אפשרות להחליט ברגע האחרון על תאריך החופשה שלכם תוכלו להיות עם "אצבע על הדופק" ולהמתין לזמן בו כרטיס הטיסה זול במיוחד כדי לטוס. גם במקרה של טיסה ברגע האחרון לבריסל מומלץ לקבל הצעת מחיר נוספת מחברה שמכירה היטב את היעד. 

טיסות זולות לבריסל - יעד משפחתי מומלץ!יצירת חופשה זולה ולא רק טיסה זולה

המחיר של הטיסה הוא אחד המרכיבים אשר משפיעים על עלות החופשה שלכם. מרכיבים נוספים הם המלון, הכניסה לאטרקציות השונות והשכרת רכב, אם תחליטו לעשות זאת. תכנון נכון של החופשה יאפשר לכם להשיג לא רק טיסות זולות לבריסל אלא גם דילים למקומות לינה ולהשכרת הרכב.

תכנון נכון של החופשה, החלטה על היעדים אותם תרצו לראות וקבלת החלטה היכן תרצו לישון (ובעיקר כמה תרצו שהמקום יהיה קרוב למרכז העיר), כולם יחד ישפיעו על המחיר של החופשה שלכם לבריסל.

שימו לב לבחור את הטיסה המתאימה עבורכם

נקודה זו נשמעת כמעט ברורה אך חשוב להבין אותה. אתם יכולים לצאת אל חופשה בבריסל ואפילו למצוא טיסות זולות לבריסל, אך אתם לא צריכים להתפשר על הנוחות ועל החוויה שלכם. לכן, יש לבחור את הטיסה אשר מתאימה עבורכם גם בשעות הטיסה וגם בתאריכים. אם אתם יוצאים עם ילדים קטנים, שעת הטיסה יכולה להיות משמעותית עוד יותר מאשר אם אתם יוצאים כזוג או עם ילדים בוגרים.

בנוסף, אתם יכולים למצוא טיסות זולות בתאריכים שאינם פופולאריים אך חשוב שאלו יהיו נוחים עבורכם. נקודה נוספת היא התחשבות במזג האוויר כשעליכם לשים לב כי אתם צריכים להרגיש בנוח ולא להסתתר במקומות סגורים לאורך כל הטיול. נקודה אחרונה שכדאי לשים לב אליה היא אופי הטיסה. היום ישנן שלל טיסות לואו קוסט אך תמיד כדאי לבדוק כמה תעלה תוספת מזוודה, למקרה שתרצו להביא אתכם יותר דברים לחופשה.

לסיכום

הזמנת טיסות בזול לבריסל יכולה להיות פשוטה מאד אך עם זאת היא צריכה להתאים לאופי הטיול שתתכננו. יש לשים לב כי הטיסה מתאימה לחופשה שלכם. כמו כן, מומלץ לתכנן מראש את החופשה, להגדיר את היעדים שתרצו לראות ולזכור כי הטיסה היא רק מרכיב אחד שעליכם לסגור.

בנוסף לטיסה יהיה עליכם לחפש גם מקום לינה ולעתים השכרת רכב. אתם יכולים לחפש את כל אלו לבד ואתם יכולים לפנות לחברה אשר מתמחה בדיוק בכך ומכירה היטב את בריסל ולהיעזר באנשי השירות המקצועיים שלה.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות