לשירותכם גם נציג שירות 072-372-6240

טיול משפחות באוסטריה

מידע על ערים וכפרים ביער השחור

טיול משפחות באוסטריה

תכנון נכון של טיול משפחות אוסטריה

אוסטריה הפכה בשנים האחרונות ליעד אשר מושך אליו משפחות רבות. שילוב של נופים קסומים, שלווה ומארחים שמקבלים בשמחה ילדים, הופך את הטיול למושלם. בין היתר אפשר ליהנות במהלך טיול משפחות אוסטריה מהטבע, משלל ארמונות, מוזיאונים ושפע של מקומות המתאימים לפעילות לילדים.

הגעה אל אוסטריה לאורך השנה

בעונת החורף, אוסטריה מתכסה בלבן. הכפרים נראים כמו גלויה ואתרי הסקי מושכים אליהם משפחות עם ילדים אשר מתאימים לספורט זה. בעונת הקיץ אפשר לטייל בין שלל האתרים, לעצור לפיקניק בפינה ירוקה קסומה וליהנות מהטבע של הארץ היפיפייה.

טיול באוסטריה הוא טיול אשר נעשה בקצב של המשפחה ולפי הנוחות שלה. משפחות המעוניינות בחופשת חורף מאתגרת יוכלו לשלב בקלות בין ספורט אקסטרים לבין מסעדות ידידותיות לתיירים. משפחות אשר מעוניינות בחופשת קיץ, ימצאו מגוון רחב של אתרים לבלות בהם ושלל מקומות לינה נוחים.

תכנון טיול משפחות אוסטריה

רוב המשפחות אשר מגיעות אל המדינה יבחרו לטייל בטיול כוכב. לצורת טיול זו ישנם מספר יתרונות, בהם הימנעות מהתארגנות כל יום, מקומות לינה שמציעים את כל הציוד הנדרש לשהות (כולל אפשרות להכין אוכל ולעתים גם מכונת כביסה) והנסיעה אל כל יעד אינה ארוכה מדי. טיול משפחות אוסטריה אשר מתבצע בצורה זו מביא להנאה גדולה לכל בני המשפחה.

בעת תכנון הטיול ישנם מספר דברים אשר כדאי להתחשב בהם.
כיוון שכל משפחה היא שונה ולכל משפחה ציפיות ייחודיות מהחופשה, חשוב לשים לב לנקודות הבאות:

  • גיל הילדים – בעת תכנון הטיול יש לחפש אחר צימרים באוסטריה או דירות נופש באוסטריה אשר יכולים להתאים מבחינת הנוחות והקרבה ליעדים הרלוונטיים לילדים. במקרה של טיול עם עגלה, כדאי לבדוק אם מקום הלינה דורש עלייה במדרגות או לא.
  • סביבת הביקור – אפשר לראות באוסטריה שלל מקומות ידידותיים למשפחה. עם זאת, ילדים קטנים יתעניינו בדברים שילדים גדולים פחות יתעניינו בהם. לכן מומלץ לבדוק מה יש בכל סביבה ולבחון שהיא אכן עונה על הדרישות של כל בני המשפחה.
  • נסיעות – לרוב, טיול משפחות אוסטריה יהיה טיול שכולל נסיעה ברכב. כל משפחה מכירה את היכולות והרצונות שלה ובעת התכנון חשוב לבחור מקום לינה אשר הנסיעה ממנו אל היעדים השונים שמעניינים את המשפחה מתאימים לה.

טיול משפחות – נקודות עניין ברחבי אוסטריה

שטחה של אוסטריה נפרס על פני מעל 80 אלף קמ"ר. מטיילים אשר מגיעים לחופשה יתמקמו בדרך כלל באזור אחד ולא יצפו להספיק לראות את כל מה שיש למדינה להראות. כדי לתכנן נכון את הטיול כדאי להכיר את היעדים הפופולאריים בחלקיה השונים של אוסטריה.

חבל טירול – הוא יעד נפלא בתור טיול משפחות אוסטריה ובו אפשר ליהנות ממגלשות באלפים, פארק ארץ המשפחה, ששת עולמות ההרפתקאות, הבית ההפוך ועוד.

חבל זלצבורג – מושך אליו משפחות היוצאות אל טיול באוסטריה ובו פארקים הקשורים במים, בהם עולם המים שליד מפלי קרימל, טירת הלבורן המציעה מתקני מים, פארק אקווה-דמו ועוד.

חבל קרתניה – מתאים למשפחות אשר רוצות ליהנות מאגמים בהם אפשר גם לרחוץ, חופים מסודרים, משחקי מים, פארק חבלים ועוד.

תכנון נכון של החופשה שלך

המטרה שלך היא לצאת לחופשה המתאימה לך ולמשפחתך. לשם כך מומלץ לקרוא על היעדים השונים באוסטריה, להחליט היכן להתמקם ולבדוק את הדילים השונים ומה מציע לך כל מקום לינה. טיול משפחות אוסטריה יכול להיות חוויה בלתי נשכחת וזה הזמן לתכנן את החופשה שלך.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות