לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

טיול ליער השחור

טיול ליער השחור

טיול ליער השחוראירופה הקלאסית היא אירופה היפה, עם שלל עיירות קסומות, נופים רחבים וירוקים וטאצ' מיוחד שאותו אפשר לחוות רק בחו"ל. טיול ליער השחור הוא טיול אירופאי קלאסי המשלב בין הנוף השקט עם אטרקציות המתאימות לכל הגילאים. אוהבי ההליכה הרגלית ומיטיבי הלכת ימצאו ברחבי היער השחור שלל מסלולי הליכה בין היערות. משפחות עם ילדים ימצאו מגוון פעילויות ובין לבין, אוהבי אירופה יוכלו ליהנות מהנוף הקסום.

טיול ביער השחור יכול להיות באופן עצמאי, עם קבוצה והוא יכול להיות דרך שילוב של השניים, דרך השגת דיל למקום על ידי חברה אשר דואגת לכל ההתארגנות המקדימה אך הטיול במקום עצמו נעשה באופן פרטני ועצמאי.

היתרונות של פניה אל חברה המתמחה בתחום טיול ליער השחור

  • דיוק ביעדים – חברה אשר מתמחה בתחום הטיולים תוכל להציע לך מסלול המתאים עבורך ועבור מי שיוצא איתך אל הטיול. החברה מכירה את היעדים השונים ותוכל להמליץ לך על אלו המומלצים.
  • התארגנות מתאימה – טיול ליער השחור ידרוש ממך התארגנות ותכנון המסלול שלך וזאת כדי להשיג את המקסימום בזמן החופשה שלך. החברה המקצועית תעזור לך להתארגן ותציע לך רק נקודות היעד המעניינות ביותר.
  • התאמת מקום הלינה – החברה המקצועית תעמיד לרשותך אפשרויות לינה איכותיות ותבסס את ההמלצות שלה על סמך הניסיון האישי שלה ושל הלקוחות הקודמים שכבר נהנו מהיער השחור.

טיול ביער השחור שלא באופן מאורגן

ייתכן מאד וטיול מאורגן אינו בשבילך וכי יש לך תחושה כי באפשרותך לטייל היטב גם לבד. עם זאת, בכל הנוגע להתארגנות יכול להיות שעזרה תהיה חיובית עבורך ובמיוחד לשם כך ישנם דילים ליער השחור. הדילים השונים מאפשרים לך ליהנות מטיסה, מקום לינה והגעה אל יעדים שונים כשהחברה דואגת לפרטים השונים עד להגעה אל היער השחור גרמניה אך לא מלווה אותך בין היעדים השונים.

טיול שאינו מאורגן אינו אומר שאין סיבה לפנות לחברה המתמחה בתחום אלא שעלייך לחשוב איך נכון לך לחוות את החוויה שלך ולהתייעץ עם החברה. המטרה שלך ושל החברה היא למצות את המקסימום מהטיול וזאת בהתאם לאופי ולסגנון הטיול שלך.

היער השחור עם ילדים

טיול ליער השחור לילדים ומשפחותטיול ליער השחור הוא טיול מושלם למשפחות עם ילדים. בין אם המשפחה שלך אוהבת לטייל בטבע ובין אם היא אוהבת לחוות חוויות מרגשות, היעד הזה יהיה מושלם עבורך. ברחבי היער שלל עיירות קסומות, מגוון מסלולי טבע המתאימים גם להליכה עם ילדים וכמובן שלל אטרקציות המתאימות לכל המשפחה ובניהן:

  • פארק אירופה – אחד מאזורי הבילוי המרשימים. הפארק מתאים לבילוי משפחתי ומחולק למתחמים אשר כל אחד מעוצב לפי מדינה אחרת. טיול ביער השחור עם ילדים יכלול לרוב את הפארק.
  • אקווה כיף בשלוחס – פארק המים המתאים לימי הקיץ. טיול ליער השחור יכול להיות מושלם עם משפחות ואקווה כיף הוא יעד אשר מומלץ להגיע אליו עם ילדים כאשר מזג האוויר מאפשר זאת.
  • פארק החבלים בפלדברג – ילדים מגיל ארבע ומעלה יכולים להתחיל לטפס על החבלים השונים שבפארק, אך עבור ילדים קטנים יותר ישנו אזור פעילות המתאים לכניסה לפעוטות מגיל שנתיים. הפארק מציע חוויה אתגרית ומחולק לרמות קושי שונות.

טיול ליער השחור בחורף

מבחינת עונות השנה, אוהבי הקור, השלג, הפסטורליות ואלו שרוצים ליהנות דווקא מהחורף של אירופה, ימצאו כי היער השחור יכול להציע נוף פסטורלי קסום ומיוחד. בחורף אפשר ליהנות מהעיירות הלובשות לבן, לבקר בשלל מוזיאונים, לעלות ברכבל כדי להשקיף על הנוף ובעיקר להירגע וליהנות מטיול אירופאי קסום.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות