לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

טיול באוסטריה

טיול באוסטריה

אוסטריה היא רפובליקה אירופאית הגובלת עם תשע מדינות. המדינה מציגה למבקרים נוף אירופאי הכולל עיירות מושלגות בימי החורף ונוף רחב וירוק בשאר ימות השנה. העיירות הקסומות, שפע האגמים והמפלים ומגוון האטרקציות שיש במדינה מושכים אליה תיירים רבים ובשנים האחרונות טיול באוסטריה הפך לפופולארי יותר ויותר.

ישנם שני יעדים אשר מושכים אליהם מדי שנה משפחות וזוגות מכל הגילאים: חבל זלצבורגלנד וחבל טירול. חבל זלצבורגלנד נקרא גם "גן העדן האוסטרי" בשל היופי שלו ולצד נוף יפיפייה ועיירות קטנות וציוריות הוא מציע שפע של פעילויות מרתקות לכל גיל. חבל טירול מציע נוף עוצמתי יותר, כולל הרים בגובה של 3,000 מטר ומעלה, טבע פראי גם בו מחכות למטיילים שלל פעילויות לכל הגילאים.

טיול באוסטריה – ליהנות מאירופה של פעם

טיול באוסטריה מביא את המטיילים לעיירות אירופאיות קסומות כמו בעבר. זהו לא טיול תעשייתי בין ערים גדולות, אלא הזדמנות להציץ לאירופה הקלאסית וליהנות מיופייה. בחבל זלצבורגלנד מחכה למטיילים זלצבורג, עירו של מוצרט וכן אטרקציות כמו ארמון הלברון, מוזיאון הבארוק, טירת מיראבל וכל אלו מתובלים בנוף האירופאי ובשלל מסלולי טיול לצד אגמים, מפלים ובתוך היערות. בחבל ארץ זה ישנן גם שלל פעילויות המתאימות לילדים ולכל המשפחה כמו שייט באגם תת קרקעי, מגלשות ההרים וסכר קפרון בו מתקיימות פעילויות בנושא ייצור חשמל.

בחבל טירול המטיילים פוגשים בהרים הגבוהים והעוצמתיים המשתלבים בנוף לצד אגמים ומפלים. המטיילים יכולים ליהנות מטיול ברחבי העיר אינסברוק, להגיע אל הארמון, לבקר בגנים ולעלות ברכבל כדי לראות את הנוף מגבוה. בחבל זה שלל אטרקציות לילדים ולמשפחה, כולל פארק חבלים, פארק מים, רפטינג ואחרות.

טיול באירופה – היער השחור או אוסטריה?

בשנים האחרונות טיול ליער השחור הוא טיול שרבים אוהבים לצאת אליו ובצדק. עם זאת, גם אוסטריה היא יעד שמושך אליו מטיילים רבים ובתכנון הטיול יכולה לעלות השאלה אם לחפש אחר טיול מאורגן ליער השחור או לצאת אל אוסטריה.

טיול ליער השחור – יעד זה מתאים מאד למשפחות ולזוגות. הוא מושך אליו תיירים רבים בשל העיירות המשלבות בין מגוון אטרקציות לבין הטבע הקסום של האזור. בין האטרקציות ישנו פארק אירופה ועוד מגוון אפשרויות עבור ילדים קטנים, גדולים, נוער ומבוגרים. הטיסה עצמה אינה מגיעה אל תוך היער כיוון שאין טיסות ליער השחור אך ישנן טיסות רבות לכיוון וההגעה נוחה.

טיול באוסטריה – ישנם שני חבלי ארץ עיקריים אשר מושכים אליהם תיירים באוסטריה והם מתאימים לטיול של כל המשפחה. בשנים האחרונות אוסטריה הפכה ליעד מבוקש, אך פחות מהיער השחור ולכן ישנם מטיילים המעדיפים להגיע ליעד זה.

למעשה, שני היעדים הם יעדים אירופאיים המציעים חופשה מתובלת ברוגע, נוף קסום ופעילויות מעניינות. ההחלטה לאיזה מבין היעדים להגיע תלויה אם כבר ביקרת בעבר באחד מהם ומה ברצונך לעשות בחופשה הקרובה.

לצאת לדרך בצורה מאורגנת

ההתארגנות קראת הטיול לאוסטריה חשובה וצריכה לכלול את ההחלטה לאיזה אזור להגיע, היכן ללון, לכמה ימים לצאת ומה כדאי לראות בדרך. את כל ההחלטות אפשר לקבל לבד אך קל יותר לפנות לחברה המתמחה בתחום ולקבל ממנה עצות לתכנון נכון של הטיול. חברה מקצועית תאפשר לך גם להזמין את הטיסה ואת מקומות הלינה שיתאימו בדיוק עבורך.

בין אם היעד שלך הוא אוסטריה ובין אם ברצונך להגיע אל היער השחור, מחכה לך חופשה קסומה ומהנה. תכנון נכון יעזור לך להגיע לכל יעד בזמן המתאים ולהצליח ליצור את הטיול שמתאים לציפיות שלך.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות