לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

חופשה בהולנד עם ילדים

חופשה בהולנד עם ילדים

חופשה בהולנד עם ילדיםחופשה בהולנד עם ילדים – תתכוננו לטיול הבא שלכם

חושבים היכן תהיה החופשה הבאה שלכם? מתלבטים בין היעדים השונים? תוהים היכן הילדים שלכם ייהנו? זה הזמן לשים את הפוקוס על חופשה בהולנד עם ילדים. הולנד מציעה שלל פעילויות ומקומות מעניינים עבור כל המשפחה. יש בה שלל פעילויות בטבע, מגוון פארקים, מוזיאונים שמעניינים גם ילדים וכפרי הנופש שלה מקלים על ההתארגנות ועל השינה.

4 סיבות לצאת אל חופשה בהולנד עם ילדים

קבלת הילדים בזרועות פתוחות – ההולנדים מקבלים את התיירים בזרועות פתוחות ובכך הכוונה למבוגרים וילדים כאחד. רוב האוכלוסייה דוברת גם אנגלית ולכן קל להתנהל מול גורמים שונים וגם לשאול אנשים ברחוב או בדרך להכוונה. את קבלת הילדים אפשר לראות גם כשהולכים אל כפרי נופש בהולנד.

כפרי הנופש – קל מאד למצוא כפר נופש בהולנד למשפחות. כפרים רבים מציעים נוחות מקסימלית לשהייה ובחלקם אפשר למצוא שלל אלמנטים שיעסיקו את הילדים, לזמן קצר או אפילו לזמן ממושך.

שפע האטרקציות לילדים – ברחבי הולנד ישנם שפע של אטרקציות אשר הופכות חופשה בהולנד עם ילדים לחופשה מעניינת עבור כל המשפחה. לצד טחנות הרוח והנוף הירוק, אפשר למצוא שלל פארקים, שחלקם גם נמצאים בתוך חלקה ירוקה.

פעילויות מקומיות מעניינות – הולנד מציע שפע של פעילויות שכל המשפחה יכולה ליהנות בהן. בערים (ולא רק) אפשר לנסוע בשבילי האופניים. בערים רבות ניתן לעשות שייט נהרות שמעניק חוויה נפלאה לכל המשפחה וכן ישנה הצצה לתרבות המקומית שנשמרה לאורך שנים.

מקומות שכדאי לראות – היכן כדאי לטייל בהולנד עם הילדים

עיר הבירה של הולנד, אמסטרדם, מציעה למטיילים שפע של חוויות, גם כאלו שמתאימות לילדים. בעיר ישנם מוזיאונים אשר מתאימים לילדים וצעירים, פלנטריום, מתקני שעשועים וקל למצוא מסעדות ידידותיות לכל המשפחה. אטרקציה מהנה נוספת היא שייט נהרות וזו יכולה להיות תוספת נפלאה בכל חופשה בהולנד עם ילדים.

מחוץ לעיר הבירה ישנם שלל יעדים אליהם אפשר להגיע בטיול. למעשה, רוב המשפחות אשר מטיילות בהולנד בוחרות שלא להתמקד בעיר הבירה. סוג אחד של אטרקציה הוא פארק שעשועים. ישנם שלל פארקים ברחבי הולנד ובהם: אפטלינג, דאונל, פארק החבלים פאן פורסט ועוד רבים אחרים.

ישנם יעדים אשר יכולים לשלב בין בילוי לבין חוויה שמציגה את תרבות הולנד. כפר טחנות הרוח שבכפר קינדרדייק מקבץ 20 טחנות עתיקות ובחלקן ניתן לבקר מבפנים. המוזיאון הפתוח שבעיר בארנהיים ממחיש כיצד חיו ההולנדים במאה ה-17 והוא מהווה מתחם מרתק למבוגרים וילדים. כמו כן, ניתן למצוא גם מחוץ לאמסטרדם ערים המעמידות לרשות התיירים בילוי של שייט תעלות וזוהי חוויה שניתן לשלב במסגרת חופשה בהולנד עם ילדים.

איך לתכנן חופשה בהולנד עם ילדיםכפר נופש בהולנד – היכן ללון בהולנד עם הילדים

בהולנד יש את כל אפשרויות הלינה אליהן אפשר לצפות. ישנה אפשרות לשכור מקום לינה דרך אייר-בנב, אפשר להזמין חדר במלון, ישנם אזורי קמפינג, מקומות לעצירה עם קרוואן ועבור משפחות, כפר נופש בהולנד הוא יעד אידאלי לשינה.

מקום הלינה הנבחר יכול להשפיע על חופשה בהולנד עם ילדים. לכן יש לבחור את כפר הנופש על פי מספר פרמטרים, בהם: קרבה למקומות בהם תרצו לבלות (כדאי להימנע מנסיעות ארוכות שלא לצורך), נראות המקום, המתקנים שיש בו (בחלקם ניתן למצוא גם מסעדות ומכולת) והפעילויות השונות שהילדים יוכלו לחוות במקום.

אין לצפות מכפרי הנופש שיחזיקו בצוות שיעסיק את הילדים, אך ניתן למצוא ברבים מהם מתקני שעשועים קטנים ושלל משחקים מעניינים.

הולנד עם ילדים – כיצד לנוע בין היעדים השונים

על אף שהולנד היא מדינה צפופה, הנסיעה ברכב היא רגועה ונינוחה, כל היא נעשית מחוץ לעיר. בין הערים אפשר לנסוע בנוחות ברכב והמשפחה כולה יכולה ליהנות מהנוף שבדרך. כיוון שהולנד היא לא מדינה גדולה (בהשוואה למדינות אחרות באירופה אשר מושכות אליהן משפחות רבות) המרחקים בין היעדים השונים אינם גדולים במיוחד. ברכישת חבילות נופש להולנד ניתן לכלול גם השכרת רכב.

בתוך הערים עצמן מומלץ לנסוע רק באופניים. ניתן לשכור אופניים למבוגרים, לילדים ומשולבות בכל עיר וישנם שפע של מסלולים. כיוון שהולנד היא מדינה שטוחה, גם משפחות אשר אינן בכושר או שאינן רגילות ביום יום לרכב על באופניים, יוכלו לעמוד במשימה.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות