לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

חוות ביער השחור

חוות ביער השחור

היער השחור הוא יעד אהוב על הישראלים ועל משפחות רבות. הקסם של היער, שפע האטרקציות ויחסם של המארחים למבקרים במקום, הופכים את החופשה למושלמת. הטיול ביער מתאפיין לרוב כטיול כוכב. הלינה לאורך כל החופשה תהיה במקום אחד ומדי יום תתבצע נסיעה ליעד חדש. צורת טיול זה חוסכת את הצורך להתארגן, לארוז מחדש, לפרוק ומאפשרת למטיילים לנצל היטב את הזמן שעומד לרשותם לאורך טיול ליער השחור.

אפשרויות הלינה השונות ביער השחור ואפשרות בלינה בחווה

ישנן אפשרויות לינה שונות ברחבי היער כאשר אפשר להפריד בין אזורי הלינה וסוגי הלינה. ברחבי היער ישנם מלונות, צימרים וישנן גם חוות ביער השחור. החוות החקלאיות מתאימות למשפחות ויחידים אשר נהנים מאווירה כפרית ורוצים להתחבר לטבע, לאדמה וליהנות מהפסטורליות. זאת לצד נוחות מקסימלית, מרחב פתוח ודרכי גישה נוחות.

החוות ממוקמות באזורים שונים של היער, כולן מתאפיינות בסביבה כפרית, רגועה ועם זאת כל אחת נראית אחרת ומתאימה לקבוצה שונה. למשפחות אשר יוצאות אל היער השחור עם ילדים אתרים בהם ישנה גם פינת ליטוף, סוסים ומשחקי חצר, יתאימו במיוחד.

חשיבות בחירת מקום הלינה ומדוע חוות ביער השחור יכולות להתאים לחופשה שלכם

בחירה נכונה של מקום הלינה מאפשרת לכל המטיילים ליהנות. משפחות אשר יוצאות אל היער ימצאו כי חוות היער השחור מציעות אטרקציות לילדים ולכן ההורים יכולים להוריד מדי פעם הילוך, לשבת על ריהוט הגן האותנטי וליהנות משלווה ורוגע, זאת בזמן שהילדים מוצאים שלל פעילויות ואטרקציות, בלי אפילו לצאת לטיול.

מקום הלינה צריך להתאים למשפחה. עליו להיות רחב דיו כדי שאפשר יהיה להתארגן בנוחות מקסימלית. חשוב שיהיה מטבח מאובזר כדי להכין ארוחת בוקר ואולי גם ארוחות נוספות ולבחון את הסביבה כך שכל המשפחה תוכל ליהנות ממנה. בכל מקרה תוכלו לראות תמונות של המקום עוד לפני ההזמנה ואפילו לקרוא חוות דעת של משפחות אשר טיילו ברחבי היער השחור ולנו בחווה המיועדת.

טיול מאורגן ליער השחור מול טיול עצמאי

הטיסות הרבות שיוצאות מישראל וקלות הזמנת מקומות הלינה דרך האינטרנט, הופכות את השאלה האם יש צורך לצאת במסגרת טיול מאורגן ליער השחור או אם מספיק למצוא טיסות ליער השחור ולטייל באופן עצמאי. כמובן שאין תשובה אחת חד משמעית וכל משפחה או כל מטיילים צריכים לבחון את רמת הביטחון שלהם במדינה זרה.

היתרון של טיול מאורגן הוא שאין צורך לדאוג לכל הפרטים הקטנים במהלך החופשה ואפשר פשוט ליהנות ממנה. החיסרון הוא המבנה הקיים מראש אשר לא ניתן להתאימו בספונטניות באופן אישי. האפשרות הנוספת היא לפנות לחברה המתמחה ביער השחור ולבנות יחד איתה את הטיול ולבחור מקום לינה כמו חוות ביער השחור. בדרך זו תוכלו להציג את הבקשות שלכם ולבנות את החופשה המושלמת שמתאימה בדיוק לאופי ולציפיות האישיות שלכם.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות