לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

חבילות נופש ליער השחור

חבילות נופש ליער השחור

חבילות נופש ליער השחורבחירת חבילת נופש מבין חבילות נופש ליער השחור

היער השחור גרמניה הוא יעד המושך אליו תיירים רבים שחוזרים ממנו עם חוויות מרגשות. היעד האירופאי מציע מגוון חוויות והוא משלב באיזון מושלם נופים קסומים לצד אטרקציות מרגשות. בין אם תכננת לטוס כזוג ובין אם כמשפחה, באפשרותך למצוא שלל חבילות נופש ליער השחור שיעניקו לך את החוויה המושלמת.

5 סימנים לכך שבחרת חבילת נופש שמתאימה לך:

  1. החברה אליה פנית היא חברה מהימנה אשר מתמחה באופן ספציפי ביער השחור ואינה מתפזרת על כל היעדים הפופולאריים לטיולים.
  2. קיבלת פירוט על מה כוללות חבילות נופש ליער השחור וברור לך מה צפוי להיות לך עם הגעתך ליער השחור.
  3. ברור לך היכן הטיסה, מתי עלייך לצאת, לאן תגיע וכיצד יתבצע הטיול שלך ברחבי היער.
  4. החופשה המוצעת לך משלבת בין אטרקציות, נסיעות וזמן רגוע בו אין צורך להתרוצץ כדי להספיק לראות עוד יעד.
  5. אין לך דאגות בכל הנודע לארגון החופשה, לסידור המלון, אמצעי התחבורה ואפילו ברור לך שאין לך צורך לחשוב על כניסה אל האתרים השונים.

חבילות נופש ליער השחור עם ילדים

היער השחור הוא יעד מושלם למשפחות עם ילדים. ביער פזורות שפע של אטרקציות, בהן פארק אירופה המוכר לחיוב כפארק השעשועים המוביל בגרמניה, המוזיאון הפתוח המפגיש עם בעלי מלאכה שמבצעים עבודות כפי שבוצעו לפני שנים רבות, מוזיאון השעונים בו מעל 8,000 פריטים, פארק כל החושים אשר חושף את המטיילים בו למגוון רחב של גירויים המפעילים את כל החושים, פארק חבלים המציע חוויות אתגריות ברמות קושי שונות ועוד מגוון רחב של אטרקציות.

נוסף על האטרקציות הפזורות ביער, חבילות נופש ליער השחור עוברות גם בין העיירות הציוריות, מאפשרות לקחת הפסקה מהפעילות וליהנות פשוט מהטבע והנוף הקסום ומחוויות שהן רגועות יותר כמו שייט באגמים וטיול בשפע המסלולים שמתאימים גם למשפחות עם ילדים.

טיסה אל היער השחור

חבילות נופש ליער השחור למשפחותעל מנת להגיע אל היער השחור יהיה עלייך לטוס אל אחד היעדים ומהם לנסוע באמצעי תחבורה אשר יכול להיות רכב מהשכרה ויכול להיות תחבורה שמציע הטיול המאורגן. דילים ליער השחור יכולים להציע לך טיסה ליעדים שונים בסביבת היער השחור:

  • ציריך – ציריך שבשוויץ היא אחד היעדים להגעה כאשר לרוב ישנן מספר טיסות ביום היוצאות מישראל, אך יש להביא בחשבון שמשדה התעופה יהיה עלייך לקחת טיסה נוספת או לנסוע ברכב מהשכרה מהשדה (מחירי ההשכרה בשוויץ יקרים מאלו שבגרמניה).
  • באדן באדן קרלהוסה – שדה תעופה קטן אשר מספר הטיסות אליו מצומצם. השכרת הרכב זולה יותר מאופציית ההשכרה בשוויץ אך חשוב מאד לבדוק כי הדיל כולל רכב ובוודאי שאין לחכות לרגע האחרון עם ההזמנה.
  • באזל מולוז – יעד הנמצא בין שוויץ וצרפת וממנו אפשר לצאת לכל אחת מהמדינות. השכרת הרכב מצרפת תהיה לרוב זולה יותר מהאופציה שבשוויץ וגם כאן, יש לבדוק כי במסגרת הזמנת חבילות נופש ליער השחור כלולה אפשרות להזמנת הרכב שישמש אותך לאורך הטיול.

קבלת ההחלטות המתאימות עבורך לחופשה המושלמת

ההחלטה באיזה יעד טיסה לבחור על מנת להגיע אל היער השחור יכולה להיות פשוטה כשהחברה מייעצת לך. חברה המתמחה בתחום תוכל לעזור לך לבחור את הטיסה הנכונה לך, לקבל את הרכב אשר יתאים להרכב היוצא לטיול וכן להגיע אל היעדים האטרקטיביים ביותר. כמו כן, החברה תוכל להציע לך את החופשה הנכונה ביותר עבורך, שהרי ישנו הבדל בין טיול אל היער השחור עם ילדים, עם ילדים קטנים, בוגרים או כזוג.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות