לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

דילים לאוסטריה

דילים לאוסטריה

דילים לאוסטריה - הכול במקום אחד!

אוסטריה היא רפובליקה אירופאית אשר גובלת עם המדינות: גרמניה, צ'כיה, סלובקיה, הונגריה, סלובניה, איטליה, שוויץ וליכטנשטיין. לאורך כל ימות השנה אפשר למצוא דילים לאוסטריה כאשר במהלך חודשי החורף הטיול יהיה פנימי, ישלב כניסה למוזיאונים, אתרים סגורים וכן ישלב, לאוהבי האקסטרים חווית סקי באחד מהאתרים המרגשים שיש במדינה.

למעוניינים להגיע אל אוסטריה בחודשי הקיץ, ישנן שלל פעילויות אשר יכולות להיות מושלמות למטיילים, בהן גם שפע של טיולים רגליים, הגעה אל הנהרות והאגמים, טיולים עירוניים כמו בזלצבורג, עיר הולדתו של מוצארט ואחרים.

אטרקציות מרגשות באוסטריה

אוסטריה היא יעד נפלא להגיע אליו כזוג, משפחה ואפילו עם ילדים קטנים. בשנים האחרונות אפשר לראות כי הדרישה לדילים אל היער השחור גרמניה עלתה, אך בהתאם גם הדרישה לדיל לאוסטריה. הסיבה לכך היא שלא כולם רוצים להגיע אל יעד כל כך פופולארי, אך בו בזמן רבים רוצים ליהנות מהנוף האירופאי, משלל האטרקציות ומאווירה קסומה.

דילים לאוסטריה יכולים לכלול שלל אטרקציות, בהן לינה במקום מפנק, העפלה אל ההר הגבוה נורדקט שבחבל טירול והשקפה אל הנוף הקסום, ביקור בגן החיות הגבוה ביותר באירופה אשר בו גם בעלי חיים הנמצאים בסכנת הכחדה, יום בפארק מים ועוד שלל פעילויות.

מה כוללים דילים לאוסטריה

בהתאם לאופי הדיל ובהתאם לדרישה שלך, דילים לאוסטריה יכולים לכלול את המרכיבים הבאים:

  • טיסה – החברה אשר מוציאה את הדיל תעזור לך לבחור את הטיסה המתאימה ביותר עבורך.
  • מקום לינה – החברה תשמח לייעץ לך ולמצוא עבורך את מקום הלינה המושלם בהתאם לדרישות שלך ולמספר הטסים.
  • נסיעות – דיל לאוסטריה יכול לכלול נסיעות אל היעדים השונים או השכרה של רכב. בהתאם לבקשות שלך החברה יכולה להציע לך את הדיל המתאים.
  • כניסות לאתרים – הדיל יכול לכלול כניסה אל האתרים השונים וכדאי לזכור כי פעמים רבות החברה יכולה להציע מחיר אטרקטיבי עבור הכניסה.

דילים ליער השחור או לאוסטריה

אירופה כולה מושכת אליה ישראלים רבים וזאת בשל הקרבה לישראל הדורשת מעט שעות טיסה, בשל הנוף הקסום ושלל החוויות המחכות לכל המשפחה. אחת השאלות אשר יכולה לעלות אצלך היא אם לחפש אחר דיל לאוסטריה או אם לחפש אחר דילים ליער השחור.

היער השחור הוא יעד פופולארי המתאים עבור זוגות, משפחות עם ילדים ומבוגרים. ישנן שלל אטרקציות בסביבותיו ובאפשרותך למצוא שלל דילים המציעים לצאת אל היער השחור עם ילדים. ההחלטה לאילו מבין שני היעדים לצאת צריכה להיות לאחר שבחנת את האטרקציות שיחכו לך בטיול, מקום הלינה המוצע לך, מספר ימי הטיול, האם ישנה הדרכה ולאחר קבלת הצעת מחיר לטיול.

פרמטרים בבחירת החברה לצאת איתה אל אוסטריה

ישנן חברות שונות אשר יכולות להציע דילים לאוסטריה וההחלטה שלך עם איזו חברה לצאת צריכה להביא בחשבון מרכיבים רבים ולא רק את המחיר של הדיל. בין הפרמטרים:

  • אופי הדיל – ישנו הבדל בין דיל לאוסטריה המיועד לזוגות לבין דיל המיועד למשפחות. עלייך לשים לב כי הדיל מתאים להרכב היציאה המתוכנן.
  • מקומות הלינה – עלייך לשים לב אלו מקומות לינה מוצעים לך, לברר מעט על המקום ולשמוע מהחברה מה הניסיון שלה עם אותם מקומות וכן לבדוק כי אלו מתאימים להרכב היוצא לחופשה.
  • "האותיות הקטנות" – חשוב מאד לשים לב מה לא כולל הדיל. החברה יכולה להציע לך הצעה בסיסית ושדרוג בתוספת תשלום. עלייך לשים לב גם מה לא כולל הדיל וכמה יעלה לך לחוות את כל מה שחשוב לך לחוות בחופשה שלך.

טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות