לשירותכם גם נציג שירות 072-372-6240

7 אטרקציות לכל המשפחה בשטוטגרט

מידע על ערים וכפרים ביער השחור

7 אטרקציות לכל המשפחה בשטוטגרט

העיר שטוטגרט היא אחת הערים הגדולות בגרמניה ובירתה של מדינת באדן - וירטמברג. שטוטגרט ממוקמת באזור הדרום מערבי של גרמניה, באזור הצפוני של היער השחור.
בשטוטגרט יש מגוון של פעילויות ואטרקציות לכל המשפחה. למטיילים בעיר כדאי גם לשקול ולרכוש את כרטיס ההנחות לעיר שטוטגרט שמקנה נסיעה חינם בתחבורה הציבורית בעיר וכן כניסה חינם למגוון אתרים בעיר.

אטרקציות למשפחות בעיר שטוטגרט ובסביבה

מוזיאון מרצדס

מוזיאון ברמת עיצוב מאוד גבוהה המהווה אטרקציית חובה לטסים לשטוטגרט. במוזיאון ישנן רכבים מכל הסוגים: יוקרה, ספורט, רכבים עתיקים, רכבים עתידיים, ועוד.
במוזיאון מוצגים 160 רכבים ובסה"כ יש במוזיאון כ-1500 מוצגים. המוזיאון מושך מבקרים מכל העולם ומדי שנה מבקרים בו מעל 700,000 אנשים מ-160 מדינות.
לעוד מידע על מוזיאון מרצדס לחצו כאן

טירת הוהנצולרן (Hohenzollern)

טירת הוהנצולרן קרויה ע"ש משפחת הוהנצולרן, שהייתה משפחת אצולה גרמנית שחיה בתקופה שהחלה במאה ה-11 והסתיימה מעט לאחר מלחמת העולם הראשונה. הטירה נבנתה לראשונה במאה ה-11 ובמשך השנים נהרסה ונבנתה מחדש כמה פעמים.
הטירה לא נמצאת בשטוטגרט אבל היא נמצאת במרחק של 45 דקות נסיעה מהעיר.

בטירה מוצגים אוספי אומנות רבים: ציורים, כלים, כלי נשק ושריון, בגדי מלכות, כרכרות ומזחלות. כמו כן, נערכים מדי פעם מופעי אומנות בחצר הטירה.

הנה סרטון על הטירה, הסרטון הוא אמנם בגרמנית אבל כדאי להתרשם מיופיה של הטירה מבחוץ ומבפנים

לאתר האינטרנט של טירת הוהנצולרן לחצו כאן

 

גן החיות וילהלמה (Wilhelma)

אחד מגני החיות הגדולים בגרמניה ובעולם כולו, מושך אליו מעל 2 מליון מבקרים בשנה ומותאם לכל המשפחה. הוקם ע"י הקיסר וילהלם הראשון (ומכאן שמו) לפני כ-160 שנה!

בגן החיות ישנם מעל 1200 מינים שונים של בעלי חיים, גן בוטני-זואולוגי ענק, מבנים היסטוריים מפוארים, מרבדי דשא וצמחיה מגוונת ורבה.

לאתר גן החיות לחצו כאן

המוזיאון לתולדות הטבע (Staatliches Museum für Naturkunde Stuttgart)

 

הקטנטנים ייהנו במוזיאון זה משלל מיצגים של דינוזאורים ומאובנים, מהסברים מעניינים על ההיסטוריה הגיאולוגית של כדור הארץ ועל התקופות השונות וממגוון רחב של מוצגים מעולם החי. סה"כ יש במוזיאון מעל ל-11 מיליון מוצגים(!), כך שכדאי לפנות לו זמן.
לאתר המוזיאון לחצו כאן

מוזיאון פורשה

אחד ממוזיאוני הרכב המרהיבים בעולם עם מעל 80 כלי רכב של פורשה. גם מבנה המוזיאון עצמו הוא מבנה ארכיטקטוני מרהיב בפני עצמו.
ניתן לקבל במוזיאון מדריך שמע ללא עלות, כמו כן ניתן להזמין סיור מודרך (יש להרשם מראש)
המוזיאון פתוח בכל השבוע מלבד בימי שני, בשעות 9:00-18:00
לאתר המוזיאון לחצו כאן

מוזיאון פורשה

 

מוזיאון וירטמברג


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות