לשירותכם גם נציג שירות 072-372-6240

אוסטריה טיול

מידע על ערים וכפרים ביער השחור

אוסטריה טיול

אוסטריה - טיול מומלץ לכל גיל

אוסטריה, רפובליקה אשר חולקת גבול עם צ'כיה, גרמניה, איטליה, שוויץ, סלובקיה, סלובניה, הונגריה וליכטנשטיין, מקבלת אליה תיירים לאורך כל ימות השנה ותיירים מכל גיל. הנופים האירופאים הקסומים, הנינוחות של האנשים ומקומות הלינה השונים, כולם יכולים להפוך את הטיול למושלם.

בעונת החורף ישנם שלל אתרי סקי שמושכים אליהם חובבים מושבעים ותלמידים מתחילים. בעונת הקיץ אפשר לצאת אל אוסטריה טיול במגוון רחב של יעדים. אוהבי טיולי הערים יתמקמו פעמים רבות בסביבת זלצבורג ואוהבי הטבע ימצאו מגוון רחב של יעדים להגיע אליהם.

אוסטריה - טיול בטבע

שילוב של מרחבים פתוחים, אגמים, הרים שנפרסים בעוצמה ומסלולי הליכה רגליים, הופך כל טיול באוסטריה לחוויה בלתי נשכחת. רוב המטיילים מתמקמים באחד מאזורי התיירות ויוצאים ממנו לטיולי כוכב. זוהי דרך נוחה לחוות את אוסטריה. האזורים השונים בהם אפשר להתמקם יהיו: חבל טירול, חבל זלצבורג או חבל קרתניה.

כל אחד מהמקומות יפיפה אך מציע טיולים שונים מעט ולכן כדאי לבדוק מהן האטרקציות בכל אזור לפני הזמנת צימרים או דירות נופש באוסטריה. באופן כללי, רוב המטיילים יבחרו להתמקם בחבל ארץ אחד, אך יהיו כאלו שישמחו לצאת לטיול ארוך ויעברו בין החבלים השונים.

אוסטריה בחורף

אוסטריה טיול חורף הוא טיול אשר מתמקד בעיקר בספורט האתגרי, הסקי. ישנם מגוון אתרי סקי איכותיים ברחבי המדינה וכל אחד יכול למצוא את האזור המועדף עליו. בין אם מדובר על חופשה עם ילדים קטנים שרק מתחילים את דרכם בסקי ובין אם מדובר על מבוגרים שכבר התנסו במגוון רחב של מסלולים, כל אחד יכול למצוא את היעד המתאים לרמת הקושי והאתגר המתאימים לו.

בחורף, אפשר לשלב בין חופשת הסקי לבין טיולים ברכב וליהנות מהנוף הרחב. בנוסף, במנוחות אפשר להתפנק במסעדות ולקבל יחס נפלא מהמקומיים. גם בחורף דרך הלינה המומלצת תהיה מציאת צימרים באוסטריה או בדירות נופש.

איך אפשר לתכנן נכון את הטיול

הדרך לתכנן את הטיול היא לחפש מידע על "אוסטריה טיול" ולהתמקד בנקודות הבאות:

  • גיל המטיילים – אוסטריה היא מדינה ידידותית למטיילים מכל הגילאים. עם זאת, יהיו אזורים אשר יתאימו יותר למשפחות עם ילדים קטנים ויהיו אזורים אשר האטרקציות בהן תואמות לילדים בוגרים יותר.
  • אזור הטיול – בהתאם לציפיות האישיות ומה שכל מטייל רוצה לחוות ולראות אפשר להחליט באיזה אזור ואיזה חבל ארץ להתמקם. כאמור, רוב המטיילים בוחרים בטיול כוכב ושוכרים רכב לנסיעה בין היעדים השונים.
  • נסיעות ולינה – כדאי לתכנן את הטיול כך שזמן הנסיעה בין היעדים השונים או בין מקום הלינה לכל יעד יתאים למטיילים. כך גם מקום הלינה צריך להיות ידידותי ולענות על הצרכים האישיים.

מעברים בין יעדי לינה שונים באוסטריה

קל להתנייד באוסטריה עם רכב ומשפחות או מטיילים אשר אינם חוששים מהתארגנויות יוכלו להחליט להגיע להתמקם בכל פעם באזור אחר באוסטריה. טיול לאוסטריה הוא טיול רגוע וכל נסיעה יכולה להיות מרגשת תודות לנוף הרחב היפה. כמו כן, אפשר לתכנן כל נסיעה בין יעד אחד לאחר כך שתכלול עצירה, פיקניק, טיול ליד האגם או כניסה לאחת מבין האטרקציות הרבות שיש באוסטריה.

מטיילים ומשפחות אשר מתכננים טיול ממושך או שאינם מתניידים עם ילדים צעירים מאד, ימצאו כי זו דרך נפלאה ליהנות מכל מה שיש למדינה הקסומה להציע.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות